Kielovi rukometaši treći u Ligi prvaka. Evo na koji način je Duvnjak sudjelovao u pobjedi

Hrvatska rukometna zvijezda nastupila u susretu za broncu

08.06.2024, xtgx, Handball, EHF Champions League - Halbfinale, FC Barcelona, Barca - THW Kiel v.l. Domagoj Duvnjak Kiel, 4 enttaeuscht, schaut enttaeuscht, niedergeschlagen, disappointed Koeln *** 08 06 2024, xtgx, handball, EHF Champions League semi-final, FC Barcelona THW Kiel v l Domagoj Duvnjak Kiel, 4 disappointed, looks disappointed, dejected, disappointed Koeln

Kielovi rukometaši osvojili su treće mjesto u ovosezonskoj Ligi prvaka svladavši Magdeburg s 32-28.

Kiel je dominirao od prve minute i na predah otišao sa čak devet pogodaka razlike, da bi Magdeburg u nastavku uspio tek ublažiti poraz.

Najbolji u redovima Kiela bio je Šveđanin Eric Johansson sa sedam golova, a hrvatski reprezentativac Domagoj Duvnjak postigao je jedan gol. Najbolji igrač susreta bio je češki golman Tomáš Mrkva koji je skupio 15 obrana.

Za Magdeburg najefikasniji su bili Nijemac Lukas Mertens sa sedam te Islanđanin Gísli Þorgeir Kristjánsson s pet pogodaka.

U finalnom meču se od 18 sati sastaju Barcelona i Aalborg.