Pogledajte kako je bivši Hajdukov igrač asistirao u zadnjoj utakmici prije Eura

Izabranici Matjaža Keka remizirali su s Bugarima

Slovenska nogometna reprezentacija je u današnjem dvoboju u Ljubljani remizirala protiv Bugarske (1-1).

Izabranici Matjaža Keka u posljednjoj provjeri prije Europskog prvenstva u Njemačkoj nisu uspjeli slomiti žilave Bugare, a po dobrom se istaknuo bivši Hajdukov igrač Jan Mlakar.

Bugarski nogometaši poveli su već u četvrtoj minuti pogotkom Kirila Despodova da bi samo 10 minuta kasnije domaćini izjednačili golom Andraža Šporara.

Mlakar je odlično reagirao poslije izvedenog kornera, prebacivši glavom loptu do natrčalog Šporara, kojemu nije bilo teško ubaciti loptu u nebranjenu mrežu. Tu asistenciju bivšeg igrača Bijelih možete pogledati OVDJE, na službenim Sportklubovim stranicama.

Mlakar je Hajduk napustio prošlog ljeta, a za Sloveniju je odigrao 16 utakmica i zabio tri gola.

Rezultat do kraja utakmice se nije mijenjao, a vidjet ćemo hoće li Mlakar solidnom partijom osigurati mjesto u prvih 11 na nadolazećem Euru.