Ovo je baš bizarno. Pogledajte kako se poljski napadač uoči Eura ozlijedio u proslavi gola

Nakon toga uslijedio je i novi šok za tu reprezentaciju

Poljska nogometna reprezentacija sinoć je odigrala svoju posljednju pripremnu utakmicu prije početka Europskog prvenstva u Njemačkoj, na svojem je terenu s 2-1 svladala Tursku. No, ta je pobjeda ostala u sjeni nastavka serije pehova i kikseva za ovu nacionalnu vrstu, pogotovo što se napadačke linije.

Naime, u pripremnom periodu već se ranije ozlijedio Arkadiusz Milik, a sinoć su stigli novi problemi za izbornika Michala Probierza. Igrala se 12. minuta utakmice, kad je Karol Świderski zabio za početno vodstvo domaćina. Iako se radi o prijateljskoj utakmici, vrlo je burno proslavio taj svoj zgoditak, pa je pri doskoku odmah ostao ležati na travnjaku, i to s bolnim grimasama na licu.

Ozlijedio je ovom prilikom koljeno, što znači da je sad i njegov nastup u Njemačkoj također podosta upitan. Dakako, morao je odmah biti zamijenjen te nakon 19. minuta napustiti teren. Kako je to točno izgledalo, možete provjeriti na OVDJE, odnosno SportKlubovim stranicama. Na istoj poveznici možete vidjeti i još jedan šok za Poljsku, koji je još i više zabrinuo njene navijače.

Niti 15 minuta nakon što je Świderski zamijenjen, isto je morao napraviti i Robert Lewandowski. On se samo odjednom srušio pokazujući da je bolovima i tražeći izlazak iz igre. Tamošnji mediji sad pišu da se Barcelonin napadač žali na bol u mišiću, pa je tako Poljska samo pet dana prije svoje prve utakmice na Euru ostala na samo jednoj napadačkoj opciji, Krzysztofu Piąteku.