Nastavlja se niz golova iz daljine. Evo pogotka kojeg su Belgijci postigli nakon dvije minute

Nismo dugo čekali na uzbuđenje

Belgium's Youri Tielemans celebrates after scoring his side's opening goal during a Group E match between Belgium and Romania at the Euro 2024 soccer tournament in Cologne, Germany, Saturday, June 22, 2024. (AP Photo/Martin Meissner)

U tijeku je posljednja utakmica Europskog prvenstva ovog dana. Belgija i Rumunjska sukobili su se s početkom u 21 sat, a nismo morali dugo čekati na prvo uzbuđenje. Već u drugoj minuti pao je prvi pogodak, a strijelac je bio veznjak Youri Tielemans.

Pogodak je bio plod jako lijepe akcije. Jérémy Doku bio je nezaustavljiv u šesnaestercu, a Romelu Lukaku fino se zagradio i proslijedio loptu Tielemansu. Aston Villin igrač silovito je pogodio udarcem izvan šesnaesterca i matirao Florina Nițe. Njegov gol nastavio je tradiciju pogodaka izvan šesnaest metara kojoj svjedočimo na ovom Euru, a nadamo se da će se nastaviti i dalje. Gol možete pogledati OVDJE.

Ako je suditi po početku susreta, gledat ćemo sjajnu utakmicu. Belgija traži iskupljenje nakon razočaravajućeg remija sa Slovačkom, dok Rumunji traže nastavak fantastične pobjede nad Ukrajinom 3-0.