Hit izjava hrvatskog komentatora: 'Ovo je kao noćni klub nakon fajrunta'

Mnogi su se nasmijali

Bierbecher, UEFA EURO 2024 - Group C, Slovenia vs Serbia, Fussball Arena Muenchen am 20. June 2024 in Muenchen, Deutschland. Foto von Silas Schueller/DeFodi Images Empty cup of beer, UEFA EURO 2024 - Group C, Slovenia vs Serbia, Munich Football Arena on June 20, 2024 in Munich, Germany. Photo by Silas Schueller/DeFodi Images Defodi-738_738_SVNSRB_20240620_211 *** Cup of beer, UEFA EURO 2024 Group C, Slovenia vs Serbia, Munich Football Arena on June 20, 2024 in Munich, Germany Photo by Silas Schueller DeFodi Images Empty cup of beer, UEFA EURO 2024 Group C, Slovenia vs Serbia, Munich Football Arena on June 20, 2024 in Munich, Germany Photo by Silas Schueller DeFodi Images Defodi 738 738 SVNSRB 20240620 211 Defodi-738

Slovenija i Srbija danas su odigrale “regionalni” derbi drugog kola skupine D Eura 2024. u Njemačkoj, a ova utakmica u Münchenu pružila nam je puno uzbuđenja i na kraju je završila 1-1.

Od prve minute dvoboja Slovenci su preuzeli inicijativu i zagospodarili terenom, ali nisu uspjeli postići pogodak. U drugom poluvremenu Srbi su se malo probudili, ali prvi su gol postigli Kekovi izabranici. Žan Karničnik je iskoristio nesmotrenost srpskih braniča, ušuljao se pored njih i zabio za 1-0. Srbija je poslije primljenog gola počela stiskati da bi u posljednjoj sekundi Luka Jović postigao pogodak poslije kornera i gužve u kaznenom prostoru. To je i najkasnije zabijen gol u povijesti Europskog nogometnog prvenstva ako ne računamo produžetke.

Srpski navijači loše su se ponašali na tribinama

Rumunjski sudac István Kovács morao je nekoliko puta zaustaviti igru poslije slovenskog gola jer su srpski navijači ludovali na tribinama. Čašama su počeli gađati slovenske nogometaše koji su bili blizu aut-linije. Ovu situaciju duhovito je prokomentirao HRT-ov komentator Stjepan Balog.

AP Photo/Matthias Schrader Matthias Schrader/Guliver

“Ovo je kao u noćnom klubu nakon fajrunta”, izjavio je Balog. Poslije Jovićevog pogotka nekoliko srpskih navijača počelo je u teren bacati i baklje. Srbe sigurno čeka žestoka kazna od UEFA-e.