Hajdukovi igrači na poluvremenu su krenuli u svlačionicu, ali dogodio se huk. Pogledajte scene

11.02.2024., stadion Poljud, Split - SuperSport HNL, 22. kolo, HNK Hajduk - NK Slaven Belupo.  Photo: Zvonimir Barisin/PIXSELL

Nije neobično da Hajdukovi igrači odu pozdraviti Torcidu nakon odrađene utakmice. Bijeli stanu na tartan stazu pa slušaju pljesak i pjesmu ako je posao odrađen dobro, ili slušaju pokude i kritike ako ishod i nije bio baš dobar. No, danas se na Poljudu dogodilo nešto neviđeno.

Hajduk je s 4-0 deklasirao Slaven Belupo te se vratio na prave staze, malo odvojio od Dinama i zadržao korak za Rijekom pa su navijači imali razloga za slavlje. No, igrače su na ‘raport’ pozvali već na poluvremenu.

Torcida je pripremila poruku “Stisni šake, stisni zube, budi šta jesi, pokaži šta znaš”, iz popularne Colonijine pjesme, a transparent je podigla krajem prvog dijela. No, kasni pogodak Nikole Kalinića očito je malo poremetio planove koreografije pa je sudac Ante Čulina odmah po golu pokazao kraj prvog dijela.

Stisni šake, stisni zube, budi šta jesi, pokaži šta znaš! 💪❤️💙

Posted by HNK Hajduk Split on Sunday, February 11, 2024

Dok su se svi snašli u slavlju već su igrači napustili travnjak i krenuli prema svlačionicama, ali Torcida ih je pjesmom pozvala natrag. Igrači su dotrčali na teren, vidjeli poruku podrške pa napunjeni novom energijom otišli na odmor i dogovor.

Očito je ta nesvakidašnja gesta dobro poslužila jer Bijeli su silovito s dva gola otvorili drugo poluvrijeme i dovršili posao.

Torcida je tako u delikatnom trenutku krize s četiri utakmice bez pobjede iskazala podršku i usput Hajduku čestitala nadolazeći rođendan, a igrači su na pravi način reagirali. Sljedeću šansu za to ponoviti imaju u subotu protiv Rudeša