Dopustite da se predstavim: Ivanović je Dukagjiniju zabio svoja prva dva gola za Rijeku

03.08.2023., Rijeka - Druga utakmica 2. pretkola UEFA Konferencijske lige, HNK Rijeka - KF Dukagjini. Marco Pasalic Photo: Goran Stanzl/PIXSELL

Rijeka na poluvremenu protiv Dukagjinija ima 3-1 i jednom nogom je u 3. pretkolu UEFA-ine Konferencijske lige. U prvoj utakmici završilo je 1-0, a momčad Sergeja Jakirovića na Rujevici je samo povećala svoju prednost.

Golove su zabijala mlada riječka pojačanja; Marco Pašalić i Franjo Ivanović. Ovaj prvi bombom je zabio za 1-0 u 27. minuti, ali nakon toga je nastupio Ivanovićev šou. Mladi napadač svoj prvi gol za Rijeku zabio je u 39. na asistenciju Tonija Fruka, a drugi u trećoj minuti sudačke nadoknade, nakon što su gosti uzvratili i smanjili na 2-1.

Janković je izbacio dvojicu braniča i lijevom nogom pogodio za 3-1. Prije današnje utakmice nije niti jednom startao od prve minute i za Rijeku ukupno odigrao 51 minutu. Sada je u manje vremena zabio svoja prva dva gola i predstavio se navijačima.

S obzirom da Dukagjini treba tri pogotka samo za produžetke, pitanje prolaska vjerojatno je riješeno. Međutim, ne postoji razlog zašto nas Pašalić i Ivanović ne bi mogli zabavljati i u nastavku.