A što rade drugi HNL klubovi? Lokomotiva svladala Zrinjski na pripremama i to, bome, dosta uvjerljivo

Vrlo dobra predstava Lokosa

12.05.2024., stadion Kranjceviceva, Zagreb - SuperSport HNL, 34. kolo, NK Lokomotiva - NK Slaven Belupo.

Ne pripremaju se samo Dinamo i Hajduk, već i drugi HNL klubovi pa je Lokomotiva tako danas odigrala utakmicu sa Zrinjskim iz Mostara i pritom uvjerljivo slavila rezultatom 3-1.

Lokosi su pobijedili u pripremnom susretu odigranom u Sloveniji, a valja napomenuti da su do 87. minute vodili 3-0; Duje Čop otvorio je račun bosanskohercegovačkog doprvaka na otvaranju poslije loše reakcije suparničke obrane, a sredinom prvog poluvremena poentirao je i Silvio Goričan.

Momci s Kajzerice otišli su na predah s dva pogotka prednosti, a onda su potpuno odmaglili Plemićima jer je u 60. minuti junior Filip Markanović pogodio direktno iz slobodnog udarca.

Naša momčad poražena je u drugom pripremnom susretu od zagrebačke Lokomotive rezultatom 1:3. Jedini pogodak za Zrinjski postigao je Antonio Prskalo. #HŠKZ

Posted by HŠK Zrinjski Mostar on Thursday, July 4, 2024

Počasni gol za Zrinjski postigao je Antonio Prskalo u 87. minuti, a Lokosi na pripremama u Sloveniji još trebaju igrati protiv češkog kluba Bohemiansa te mađarskog ZTE-a.